Čas na serveru 04:53:41

Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace

Id: 326408

Double Nike de Samothrace

  •  / Double Nike de Samothrace / Salvador Dalí

stříbrná plastika/mramorový podstavec, celková výška cca 30,5 cm, výška podstavce cca 21 cm, značeno na plintě, dále i s datací na sloupku, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 2823x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 53