Čas na serveru 17:04:29

Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace

Id: 374507

Double Nike de Samothrace

  •  / Double Nike de Samothrace / Salvador Dalí

bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška včetně podstavce cca 30 cm, značeno na plintě, na podstavci drobné oděrky, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 1610x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 57