Čas na serveru 11:25:49

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 67805

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí
  •  / Dvě dívky / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno vlevo dole, č. 1636/2000, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16176x

Vyvolávací cena:

19 900