Čas na serveru 07:13:51

Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Id: 238301

  •  / Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře / Salvador Dalí

ručně kolorovaný lept/zlatý prach/ruční papír, rozměr listu 56 x 77,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na zadní straně fotokopie původního účtu z roku 1983, zaskleno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 5021x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 63