Čas na serveru 12:04:12

Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Id: 387501

  •  / Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře / Salvador Dalí

ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, č. listu 29/250, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J p.101, 1996

zobrazeno: 2735x

Vyvolávací cena:

42 000