Čas na serveru 05:32:50

Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Id: 482905

  •  / Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře / Salvador Dalí

ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J str.101, 1996

zobrazeno: 8044x

Vyvolávací cena:

32 000