Čas na serveru 23:06:26

Salvador Dalí
Erotický motiv

Id: 1502902

Erotický motiv

  •  / Erotický motiv / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3633x

Vyvolávací cena:

24 000