Čas na serveru 14:58:27

Salvador Dalí
Eva Espacial

Id: 382803

Eva Espacial

  •  / Eva Espacial / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:

45 000