Čas na serveru 07:29:25

Salvador Dalí
Eva Espacial

Id: 403003

Eva Espacial

  •  / Eva Espacial / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 643x

Vyvolávací cena:

40 000