Čas na serveru 02:41:52

Salvador Dalí
Eva Spaziale

Id: 318701

Eva Spaziale

  •  / Eva Spaziale / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,8 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice z roku 1977, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 7091x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 56