Čas na serveru 20:11:43

Salvador Dalí
Figury

Id: 97007

Figury

  •  / Figury / Salvador Dalí
  •  / Figury / Salvador Dalí
  •  / Figury / Salvador Dalí
  •  / Figury / Salvador Dalí
  •  / Figury / Salvador Dalí
  •  / Figury / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 65,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 171/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6286x

Vyvolávací cena:

29 000