Čas na serveru 15:11:40

Salvador Dalí
Halucinogenní toreádor

Id: 10603

Halucinogenní toreádor

  •  / Halucinogenní toreádor / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 45 x 33,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 3094x

Vyvolávací cena:

25 000