Čas na serveru 14:13:21

Salvador Dalí
Happy Unicorn - Šťastný jednorožec

Id: 244501

  •  / Happy Unicorn - Šťastný jednorožec / Salvador Dalí

litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52,5 x 60 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 136/300, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4969x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 54