Salvador Dalí
Helios - Kolos rhodský
Id: 496301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1095x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
2024,05-1,14,20,08,00
minimální příhoz 1 000 Kč