Čas na serveru 07:45:22

Salvador Dalí
Heterosexual Anguish 1973

Id: 289702

Heterosexual Anguish 1973

  •  / Heterosexual Anguish 1973 / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:

30 100