Čas na serveru 07:05:04

Salvador Dalí
Hledání grálu I.

Id: 316604

Hledání grálu I.

  •  / Hledání grálu I. / Salvador Dalí

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 242 pod číslem soupisu 787, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen

zobrazeno: 1018x

Vyvolávací cena:

12 621