Čas na serveru 06:06:31

Salvador Dalí
Homage to Philosophy

Id: 352701

Homage to Philosophy

  •  / Homage to Philosophy / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 2343x

Vyvolávací cena:

89 000

Příhozy: 83