Čas na serveru 15:16:55

Salvador Dalí
Hořící žirafa

Id: 26701

Hořící žirafa

  •  / Hořící žirafa / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 51 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4785x

Vyvolávací cena:

32 000