Čas na serveru 14:28:45

Salvador Dalí
Hořící žirafy

Id: 28601

Hořící žirafy

  •  / Hořící žirafy / Salvador Dalí

itografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5897x

Vyvolávací cena:

15 000