Čas na serveru 17:19:26

Salvador Dalí
Ilustrace

Id: 251804

Ilustrace

  •  / Ilustrace / Salvador Dalí
  •  / Ilustrace / Salvador Dalí
  •  / Ilustrace / Salvador Dalí
  •  / Ilustrace / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr listu 75 x 53 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 229/250, list ze souboru ilustrací k dílu Francois Rabelais - Gargantua et Pantagruel, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. V. Jůzou v roce 1994

zobrazeno: 3606x

Vyvolávací cena:
3 800

14 500