Čas na serveru 14:33:38

Salvador Dalí
Jezdec na koni

Id: 1253

Jezdec na koni

  •  / Jezdec na koni / Salvador Dalí

barevná litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:

6 000