Čas na serveru 14:41:37

Salvador Dalí
Koncert

Id: 1504203

Koncert

  •  / Koncert / Salvador Dalí
  •  / Koncert / Salvador Dalí
  •  / Koncert / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 9196x

Vyvolávací cena:

51 000