Čas na serveru 15:45:21

Salvador Dalí
Koncert

Id: 54701

Koncert

  •  / Koncert / Salvador Dalí
  •  / Koncert / Salvador Dalí
  •  / Koncert / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5962x

Vyvolávací cena:

33 200

Příhozy: 60