Čas na serveru 15:33:27

Salvador Dalí
Konvolut šesti kusů

Id: 121812

Konvolut šesti kusů

  •  / Konvolut šesti kusů / Salvador Dalí

keramický glazovaný kachel, rozměr každého 22 x 22 cm, celková velikost včetně rámování cca 42 x 41 cm, značené tištěným podpisem, označeno štítkem s číslem edice, rámování jednotlivých kusů různě poškozeno

zobrazeno: 2418x

Vyvolávací cena:

21 000