Čas na serveru 22:56:01

Pablo Picasso
La Celestine

Id: 427604

La Celestine

  •  / La Celestine / Pablo Picasso

lept/ruční papír, rozměr listu 20,5 x 16,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch

zobrazeno: 1501x

Vyvolávací cena:

74 900

Příhozy: 60