Čas na serveru 22:40:40

Salvador Dalí
La Fecundidad

Id: 357902

La Fecundidad

  •  / La Fecundidad / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,8 x 16,7 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 1590x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 58