Čas na serveru 22:03:06

Salvador Dalí
La Fecundidad

Id: 386603

La Fecundidad

  •  / La Fecundidad / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice č.A147, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 1143x

Vyvolávací cena:

33 000