Čas na serveru 15:54:43

Salvador Dalí
LA FECUNDIDAT

Id: 314701

LA FECUNDIDAT

  •  / LA FECUNDIDAT / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 3068x

Vyvolávací cena:

46 000