Čas na serveru 13:21:22

Salvador Dalí
La splendeur de Béatrice

Id: 415101

La splendeur de Béatrice

  •  / La splendeur de Béatrice / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1901x

Vyvolávací cena:

25 300

Příhozy: 51