Čas na serveru 08:08:00

Salvador Dalí
Labutě

Id: 28602

Labutě

  •  / Labutě / Salvador Dalí
  •  / Labutě / Salvador Dalí
  •  / Labutě / Salvador Dalí

itografie/ruční papír, velikost listu 50 x 65 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3616x

Vyvolávací cena:

4 301