Čas na serveru 14:14:04

Salvador Dalí
Motýli

Id: 83807

Motýli

  •  / Motýli / Salvador Dalí
  •  / Motýli / Salvador Dalí
  •  / Motýli / Salvador Dalí
  •  / Motýli / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 32 x 46 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, značený papír, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2054x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 60