Čas na serveru 01:19:58

Salvador Dalí
Na kříži

Id: 114302

Na kříži

  •  / Na kříži / Salvador Dalí
  •  / Na kříži / Salvador Dalí
  •  / Na kříži / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno, certifikát díla přiložen

zobrazeno: 2976x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 69