Čas na serveru 17:38:47

Salvador Dalí
Nadčasový

Id: 10604

Nadčasový

  •  / Nadčasový / Salvador Dalí
  •  / Nadčasový / Salvador Dalí
  •  / Nadčasový / Salvador Dalí
  •  / Nadčasový / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 47,5 cm, signováno uprostřed dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2304x

Vyvolávací cena:

20.1.2016, 22:33:00

20.1.2016 22:27 5 000 Kč