Čas na serveru 02:29:44

Salvador Dalí
Nekonečná záhada

Id: 397103

Nekonečná záhada

  •  / Nekonečná záhada / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12829x

Vyvolávací cena:

86 000

Účastníci: 20

Příhozy: 99