Čas na serveru 01:50:38

Salvador Dalí
Objevení Ameriky - Sen Kryštofa Kolumba

Id: 451301

  •  / Objevení Ameriky - Sen Kryštofa Kolumba / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 81,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242

zobrazeno: 1970x

Vyvolávací cena:

33 000