Čas na serveru 15:17:32

Salvador Dalí
Očistec

Id: 247201

Očistec

  •  / Očistec / Salvador Dalí
  •  / Očistec / Salvador Dalí
  •  / Očistec / Salvador Dalí
  •  / Očistec / Salvador Dalí
  •  / Očistec / Salvador Dalí

originální barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně popis z výstavy, dřevoryt vznikl jako ilustrace luxusního vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, autor listy signoval v barvě jednotlivých dílů, v tomto případě růžově, přiložen originál knihy díl “Očistec”, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3329x

Vyvolávací cena:

27 000