Čas na serveru 10:06:18

Salvador Dalí
Peklo

Id: 261706

Peklo

  •  / Peklo / Salvador Dalí
  •  / Peklo / Salvador Dalí
  •  / Peklo / Salvador Dalí
  •  / Peklo / Salvador Dalí
  •  / Peklo / Salvador Dalí

barevná litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně popis z výstavy, dřevoryt vznikl jako ilustrace luxusního vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, autor listy signoval v barvě jednotlivých dílů, v tomto případě červeně, přiložen originál knihy díl “Peklo”, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3416x

Vyvolávací cena:

64 000

Účastníci: 25

Příhozy: 76