Čas na serveru 14:21:36

Salvador Dalí
Píseň písní

Id: 304502

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Salvador Dalí

lept kolorovaný/zlacený/papír, rozměr ve výřezu 45 x 29 cm, značeno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen viz foto

zobrazeno: 2807x

Vyvolávací cena:
2 800

33 000

Příhozy: 70