Čas na serveru 21:45:24

Salvador Dalí
Pocta Benátkám

Id: 407301

Pocta Benátkám

  •  / Pocta Benátkám / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 62 x 81 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 173-75-1

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:

28 000