Čas na serveru 15:25:50

Salvador Dalí
Pocta Homérovi

Id: 17203

Pocta Homérovi

  •  / Pocta Homérovi / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 28 x 52 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1837x

Vyvolávací cena:

14 600