Čas na serveru 14:25:29

Salvador Dalí
Pocta Homérovi

Id: 36203

Pocta Homérovi

  •  / Pocta Homérovi / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 28 x 52 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:

25 000