Čas na serveru 00:02:39

Salvador Dalí
Portrét Galy

Id: 154504

Portrét Galy

  •  / Portrét Galy / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, vlevo dole číslováno 230/500, značený papír, zaskleno, rámováno, získáno ze soukromé sbírky PhDr. Michala Bycka

zobrazeno: 2139x

Vyvolávací cena:

15 500