Čas na serveru 14:31:50

Salvador Dalí
Richard III

Id: 8501

Richard III

  •  / Richard III / Salvador Dalí

barevný lept/japonský papír, velikost tisku 17,5 x 12,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole č. 93/250, vzácně se vyskytující exemplář z kolekce Shakespeare II, který je uveden v souborném katalogu autorova díla vytvořeném Albertem Fieldem, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3543x

Vyvolávací cena:

15 000