Čas na serveru 10:35:07

Salvador Dalí
Ruka

Id: 417503

Ruka

  •  / Ruka / Salvador Dalí
  •  / Ruka / Salvador Dalí
  •  / Ruka / Salvador Dalí
  •  / Ruka / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.257

zobrazeno: 7272x

Vyvolávací cena:

27 000