Čas na serveru 14:42:15

Salvador Dalí
Santiago El Grande

Id: 111104

Santiago El Grande

  •  / Santiago El Grande / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 33,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, značený papír, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2309x

Vyvolávací cena:
2 800

35 000

Příhozy: 55