Čas na serveru 12:16:53

Salvador Dalí
Sen

Id: 10602

Sen

  •  / Sen / Salvador Dalí
  •  / Sen / Salvador Dalí
  •  / Sen / Salvador Dalí
  •  / Sen / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 35,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 3556x

Vyvolávací cena:

15 500