Čas na serveru 06:09:19

Salvador Dalí
Sen vyvolaný letem včely kolem granátového jablka těsně před probuzením

Id: 397101

  •  / Sen vyvolaný letem včely kolem granátového jablka těsně před probuzením / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 56,5 x 41,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6831x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 72