Čas na serveru 15:30:25

Salvador Dalí
La tentation de Saint-Antoine

Id: 2087

La tentation de Saint-Antoine

  •  / La tentation de Saint-Antoine / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 32,5 x 44 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5255x

Vyvolávací cena:

29 000