Čas na serveru 12:52:17

Salvador Dalí
Space Elephant

Id: 420607

Space Elephant

  •  / Space Elephant / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2555x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 58