Čas na serveru 14:26:00

Salvador Dalí
Spectre Du Sex Appeal

Id: 2190

Spectre Du Sex Appeal

  •  / Spectre Du Sex Appeal / Salvador Dalí

litografie/papír, č. 206/300, rozměr ve výřezu 64 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, antireflexní sklo, přiložen certifikát z roku 1980, původním majitelem zakoupeno v New Yorku

zobrazeno: 3791x

Vyvolávací cena:

31 000